Czym właściwie jest wizerunek?

Wizerunek jest potężnym narzędziem, na który nie składa się wyłącznie sam wygląd, jak niektórzy błędnie myślą. Jest to zarówno styl, jak i prezencja, które mają ogromny wpływ na to, jak postrzegają nas inni, jednakże istnieją inne ważne elementy, składające się na postrzeganie nas przez otoczenie. Budowanie obrazu siebie to także język ciała, modulacja głosu, umiejętności interpersonalne, jak i umiejętność budowania relacji z ludźmi. Poprzez to, w jaki sposób wyglądasz, jakich słów używasz oraz jak jesteś ubrany, wysyłasz szereg różnych komunikatów, o których możesz nawet nie zdawać sobie sprawy. Dlatego też budowanie wizerunku powinno odbywać się pod okiem doświadczonego profesjonalisty. Wówczas otrzymujesz pewność, że wykreujesz siebie na taką osobę, jaką chcesz być w oczach innych. Trener wizerunku to osoba, która pomoże Ci odnaleźć własny styl i przekaże cenne wskazówki, jak powinieneś wyglądać, aby wzbudzać zaufanie i pozytywne emocje. Doradztwo wizerunkowe jest usługą, z której korzysta dziś wiele osób, nie tylko znanych i popularnych, ale również wiele moich klientek i klientów – osób takich, jak Ty!

Kwestie związane z budowaniem wizerunku od pewnego czasu cieszą się coraz większą popularnością. I nic dziwnego – czy tego chcemy, czy nie, większość osób to wzrokowcy, co oznacza, że szczególnie podczas pierwszego spotkania, oceniają oni książkę po okładce. Wizerunek jest więc wszystkim tym, co myślą o nas inni oraz w jaki sposób nas odbierają i postrzegają. Każdy człowiek różni się od siebie, dlatego też tak istotne jest, by wizerunek był możliwie jak najbardziej spójny z tym, kim jesteśmy naprawdę. Zajmuję się doradztwem wizerunkowym, ponieważ wierzę, że niezależnie od wieku, statusu materialnego czy też wykonywanego zawodu, każdy może wyglądać atrakcyjnie, czerpiąc jednocześnie z tego siłę.

Doradztwo wizerunkowe pod okiem wykwalifikowanej osoby

Jestem więc trenerem wizerunku, który uczy, w jaki sposób wydobywać oraz podkreślać atuty sylwetki, by wyglądać atrakcyjnie niezależnie od rozmiaru oraz zasobności portfela. Wiem, jak z wielu ubrań oraz dodatków wybrać te najlepsze oraz jak skomponować je w estetyczną i harmonijną całość. Co równie istotne, uważnie słucham i podpowiadam w wyborze najlepszych dla Ciebie rozwiązań. Jednak musisz wiedzieć, że wizerunek to dla mnie nie tylko ubrania, ale również odkrywanie siebie, wysyłanie do otoczenia komunikatów o tym, kim jestem oraz sposób, w jaki chcę być postrzegana przez innych. Jest to swego rodzaju narzędzie, które jest skuteczne i bardzo pomocne w osiąganiu wyznaczonych celów.

Budowanie wizerunku jest sztuką

Budowanie wizerunku traktuję, jak sztukę. Sztukę wykreowania takiego stylu, który stanie się Twoim odbiciem osobowości. Niestety wiem, jak bardzo często zdarza się, że potrzeby Klienta są bagatelizowane, dlatego też dokładnie wsłucham się w Twoje potrzeby i oczekiwania, by móc stworzyć wizerunek, który będzie dopasowany do Twojego charakteru oraz osobowości. Sprawię, że będziesz dobrze ubrana, a nie przebrana. Dzięki temu poczujesz się swobodnie, co spowoduje, że otoczenie, w którym się obracasz, nabierze do Ciebie zaufania, od którego zależy nie tylko sukces zawodowy, ale i życiowy. Ludzie bardzo często wierzą w to, co widzą, dlatego też, jeżeli wizerunek wyda im się nieszczery, wówczas mogą oni zastanawiać się, czy dobrym pomysłem będzie nawiązywanie z daną osobą bliższych relacji.

Oczywiście możesz próbować budować wizerunek na własną rękę, jednak z doświadczenia wiem, że w przypadku osób nieposiadających odpowiedniej wiedzy, zadanie to może być bardzo trudne. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc konsultacja z profesjonalistą – trenerem wizerunku, który pomoże Ci wykreować taki obraz siebie, który możliwie jak najlepiej będzie oddawał wszystkie Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Bez wątpienia wizerunek jest potężnym narzędziem, którego nie należy bagatelizować, dlatego też warto zacząć budować go pod okiem specjalisty.

Doświadczony trener wizerunku

Świadome i skuteczne budowanie wizerunku może odbyć się wyłącznie przy współpracy z doświadczonym trenerem wizerunku. Dlatego też, jeżeli chciałabyś zadbać o swój wygląd oraz prezencję, serdecznie zapraszam do kontaktu. Każdego Klienta traktuję indywidualnie, dokładnie wsłuchując się w jego potrzeby oraz wymagania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasza współpraca będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, a doradztwo wizerunkowe z Panią Od Wizerunku niezapomnianą i cenną przygodą!

Leave a comment