Konsultacja stylistyczna

slide1

Cenne rady dotyczące Twojego ubioru

Tajemnica idealnego wyglądu tkwi zarówno w świadomości atutów naszej sylwetki, jak i jej mankamentach oraz w umiejętnym podkreślaniu tego, co warto wyeksponować. Dlatego też proponuję Ci konsultację stylistyczną, która odbywa się w formie przyjemnego spotkania, na którym będziesz mogła dowiedzieć się o swoim typie sylwetki oraz o tym, co powinnaś zakładać, a czego unikać, by prezentować się zachwycająco. Bardzo chętnie podzielę się cennymi sugestiami oraz radami związanymi z tworzeniem codziennych stylizacji, które będą dopasowane również pod kątem Twojego charakteru oraz stylu życia. Jeżeli wyrazisz taką chęć, mogę również przejrzeć Twoją garderobę, by móc zasugerować, z których rzeczy należy zrezygnować oraz które warto nosić. Ponadto, wykonam dla Ciebie również analizę kolorystyczną. Podczas niej ustalimy, w których kolorach Ci „do twarzy”, w których wyglądasz korzystnie, a których powinnaś unikać. To niezbędny element przy określeniu optymalnych kolorów do Twojej urody.

Co zyskujesz dzięki konsultacji stylistycznej?

Konsultacja stylistyczna to z pozoru niewinne spotkanie przy pysznej kawie. Jego przebieg zależy od Twoich potrzeb, oczekiwań i motywacji. To, czy więcej czasu spędzimy nad kreowaniem Twojego stylu, znajdowaniem mocnych stron, wzmacnianiu pewności siebie, uświadamianiu Ci Twoich zalet, zmianie nawyków czy też buszowaniu po sklepach, skupiając się na zewnętrznym aspekcie wyglądu – to już zależy tylko od Ciebie.

Konsultacja, którą Tobie proponuję, może przynieść szereg korzyści:

  • poznasz typ swojej sylwetki
  • dowiesz się, jakie fasony będą dla niej najlepsze
  • nauczysz się, w jaki sposób podkreślać walory swojej urody
  • nauczysz się, jakie tkaniny oraz wzory powinnaś wybierać, by wyglądać zachwycająco
  • będziesz wiedziała, w jaki sposób tuszować swoje niedoskonałości
  • zyskasz wiedzę na temat umiejętnego łączenia ze sobą dodatków, które mają ogromny wpływ na odbiór całej stylizacji.

Konsultacja stylistyczna – dlaczego warto?

Jeżeli chciałabyś dodać nieco koloru swojej garderobie, ale nie jesteś do końca pewna, czy będzie Ci w nim dobrze, lub też masz wrażenie, że każdego dnia nosisz te same rzeczy i chciałabyś je nieco urozmaicić, to konsultacja stylistyczna będzie właśnie dla Ciebie. Podczas analizy kolorystycznej pokażę Ci, jakie tonacje kolorystyczne zarówno ubrań, jak i akcesoriów będą dla Ciebie odpowiednie. Dzięki temu zyskasz nie tylko modny i dopasowany do swojej sylwetki wygląd, ale również pewność siebie oraz lepsze samopoczucie!

Podczas konsultacji stylistycznej bardzo chętnie poznam Twoje wymagania oraz oczekiwania co do nowego wizerunku. Zadam Ci niezbędne pytania dotyczące stylu życia, preferowanych ubrań oraz rzeczy, których wolałabyś unikać. Jaki masz charakter? Czym na co dzień się zajmujesz? Jaki komunikat chciałabyś przekazywać otoczeniu poprzez swój nowy wygląd? Wszystkie te informacje są niezbędne, by stworzyć wizerunek, który będzie w 100% dopasowany do Twojej osoby. Co równie ważne, zwracam uwagę nie tylko na ubrania, ale również na odpowiednią fryzurę oraz dobór właściwych dodatków, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będziesz w dobrych rękach.