O mnie

O mnie

Marta Pożarlik, czyli Pani od Wizerunku.

Inspiruję, motywuję, doradzam i… ubieram w pewność siebie! 🙂

516A2069

Gościnnie udzielam porad modowych w Dzień Dobry TVN. Stylizuje sesje zdjęciowe. Pracuję nad wizerunkiem celebrytów i aktorów. Prowadzę liczne szkolenia wizerunkowe dla firm, doradzam klientom biznesowym i indywidualnym. Napisałam darmowego e-booka http://martapozarlik.pl/ebook/ebook-jak-nie-zdziadziec-w-domu-marta-pozarlik.pdf

Prywatnie jestem absolwentką prawa uzależnioną od sportu i adrenaliny. Miłośniczką zdrowego stylu życia, maratonką i grafomanką 🙂

Tutaj jestem tylko dla Ciebie.:)
Pracuję autorskimi metodami, korzystając z narzędzi znanych z warsztatów rozwojowych oraz wizerunkowych.
Pomogę Ci zbudować fundamenty świetnego wizerunku i zwiększyć pewność siebie niezależnie od rozmiaru, czy zasobności portfela.

Ubiorę Cię w profesjonalizm, pewność siebie oraz świadomość własnych zalet.

 

Pomogę Ci w zdobyciu umiejętności, które uczynią Cię ambasadorem Twojego stylu.

RECENZJE

Moi zadowoleni klienci

Marta dziękuję za wspólne zakupy, wystrzałowe stylizacje i energię, którą wkładasz w każde nasze spotkanie 👍
Spotkania z Tobą to też wspaniała okazja do refleksji nad tym co jest dla mnie ważne w moim wyglądzie, ale również w życiu 🌼🌸🌻 Rozmowa z Tobą o relacjach, o planach zawodowych i o mnie samej to przegląd mojej wewnętrznej szafy, którą też wietrzę przy okazji naszych spotkań.
Z całego serca polecam Martę i trzymam kciuki za Ciebie w Twoich dążeniach 🍀

Beata

Sierpień 2019

Marta – szalona dusza, która najbardziej niewygodną ciszę okrasi swoją głośną i spontaniczną naturą. Sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta pasjonatka swojej pracy. Rady które ci „sprzedaje” są proste, trafne i tak opakowane, że zapamiętujesz je na długo! Nie namawia Cię na siłę, pokazuje swoje argumenty i mówi – prześpij się z tym, daj sobie czas. Świetna specjalistka – szczera i konkretna a do tego pomocna i zaangażowana. Jeśli tylko jej uwierzysz i dasz sobie doradzić zakupy staną dużo prostsze. A kiedy samotnie staniesz przed szafą planując swoją stylizację złapiesz się na myślach „o! Marta byłaby ze mnie dumna!” albo „hmmm dużo beżu Marta mówi że świat kolorem stoi..” i nim się obejrzysz wyjdziesz z domu w beżu ale z wyczesanymi kolorowymi kolczykami i/lub paznokciami 🙂 Z całego serca polecam współpracę!

Patrycja

Czerwiec 2019

Marta jest super dziewczyną, ale przede wszystkim świetną stylistką. Naściągała mi do przymierzalni ciuchy, których ,,nigdy bym nie tknęła”, a okazało się, że wyglądam w nich doskonale. Potrafi wyciągnąć z kobiety jej atuty, często przez nas same niepotrzebnie ukrywane:) dziękuję!

Ola

Czerwiec 2019

Zaufali mi