O mnie

O mnie

Kim jestem na co dzień?

Porzuciłam karierę prawnika, by w życiu zajmować się tym, co kocham: modą i kontaktem z ludźmi. Klienci oraz znajomi mówią, że jestem wulkanem dobrej energii i skuteczną motywatorką.

516A2069

Pasjonuje mnie sport, dlatego jestem dumna z bycia maratonką. Przyznaję się do uzależniona od michałków, adrenaliny, zdrowego stylu życia oraz wyprzedaży w Zarze.

Prywatnie mam dwa „nałogi”: cekiny i terriera o imieniu Ambroży. Mam też silną alergię na stwierdzenie: nie da się…

Jestem dyplomowaną trenerką rozwoju osobistego – obecnie znaną jako Pani od Wizerunku. Zawodu, który jest moją pasją, uczyłam się m.in. u Moniki „Osy” Jurczyk, pierwszej stylistki personalnej w Polsce.

Współpracuję m.in. z Ohme oraz Złotymi Tarasami.

Jeżeli chcesz abym ubrała Cię w pewność siebie, profesjonalizm oraz ogromny uśmiech na twarzy, to  umów się ze mną na konsultację.

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."

RECENZJE

Moi zadowoleni klienci

Już pierwsze spotkanie z Martą odmieniło moje życie.  Dzięki Niej zmieniłam nie tylko pracę ale zaczęłam biegać i po raz pierwszy od 32 lat czuje się świetnie w swoim ciele.

Monika

Maj 2016

Mój powrót do pracy po ciąży był dla mnie koszmarem. Pracuję z ludźmi, a nie czułam się dobrze sama ze sobą.  Dopiero cykl spotkań z Panią od Wizerunku otworzył mnie na powrót na bycie kobietą managerem, a nie tylko mamą małego Tymka.

Eliza

Marzec 2017

Mam na imię Remigiusz i jestem architektem  wnętrz. Od zawsze miałem problem z tym, jak powinienem wyglądać w pracy. Super, że dzięki Marcie wreszcie odkryłem uniwersalne połączenie marynarki i jeansów. Podobno dzięki wybranej przez Nią marynarce poznałem swoją przyszłą żonę

Remigiusz

Styczeń 2017