O mnie

O mnie

Kim jestem na co dzień?

Porzuciłam karierę prawnika, by w życiu zajmować się tym, co kocham: modą i kontaktem z ludźmi. Klienci oraz znajomi mówią, że jestem wulkanem dobrej energii i skuteczną motywatorką.

516A2069

Pasjonuje mnie sport, dlatego jestem dumna z bycia maratonką. Przyznaję się do uzależniona od michałków, adrenaliny, zdrowego stylu życia oraz wyprzedaży w Zarze.

Prywatnie mam dwa „nałogi”: cekiny i terriera o imieniu Ambroży. Mam też silną alergię na stwierdzenie: nie da się…

Jestem dyplomowaną trenerką rozwoju osobistego – obecnie znaną jako Pani od Wizerunku. Zawodu, który jest moją pasją, uczyłam się m.in. u Moniki „Osy” Jurczyk, pierwszej stylistki personalnej w Polsce.

Współpracuję m.in. z Ohme oraz Złotymi Tarasami.

Jeżeli chcesz abym ubrała Cię w pewność siebie, profesjonalizm oraz ogromny uśmiech na twarzy, to  umów się ze mną na konsultację.

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."

RECENZJE

Moi zadowoleni klienci

Marta dziękuję za wspólne zakupy, wystrzałowe stylizacje i energię, którą wkładasz w każde nasze spotkanie 👍
Spotkania z Tobą to też wspaniała okazja do refleksji nad tym co jest dla mnie ważne w moim wyglądzie, ale również w życiu 🌼🌸🌻 Rozmowa z Tobą o relacjach, o planach zawodowych i o mnie samej to przegląd mojej wewnętrznej szafy, którą też wietrzę przy okazji naszych spotkań.
Z całego serca polecam Martę i trzymam kciuki za Ciebie w Twoich dążeniach 🍀

Beata

Sierpień 2019

Marta – szalona dusza, która najbardziej niewygodną ciszę okrasi swoją głośną i spontaniczną naturą. Sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta pasjonatka swojej pracy. Rady które ci „sprzedaje” są proste, trafne i tak opakowane, że zapamiętujesz je na długo! Nie namawia Cię na siłę, pokazuje swoje argumenty i mówi – prześpij się z tym, daj sobie czas. Świetna specjalistka – szczera i konkretna a do tego pomocna i zaangażowana. Jeśli tylko jej uwierzysz i dasz sobie doradzić zakupy staną dużo prostsze. A kiedy samotnie staniesz przed szafą planując swoją stylizację złapiesz się na myślach „o! Marta byłaby ze mnie dumna!” albo „hmmm dużo beżu Marta mówi że świat kolorem stoi..” i nim się obejrzysz wyjdziesz z domu w beżu ale z wyczesanymi kolorowymi kolczykami i/lub paznokciami 🙂 Z całego serca polecam współpracę!

Patrycja

Czerwiec 2019

Marta jest super dziewczyną, ale przede wszystkim świetną stylistką. Naściągała mi do przymierzalni ciuchy, których ,,nigdy bym nie tknęła”, a okazało się, że wyglądam w nich doskonale. Potrafi wyciągnąć z kobiety jej atuty, często przez nas same niepotrzebnie ukrywane:) dziękuję!

Ola

Czerwiec 2019

Zaufali mi