Przegląd szafy

Przegląd szafy – pierwszy krok, by zmienić swój styl

Pewnie każdy z nas zna ten moment, gdy otwieramy szafę i jedyne co możemy zrobić, to załamać ręce. Jest to nieprzyjemna sytuacja niezależnie od tego, czy spieszymy się rano do pracy i zastanawiamy się, co na siebie włożyć, czy też wybieramy się na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, na którym chcielibyśmy wyglądać możliwie jak najlepiej. Bardzo często sytuacja ta nie wynika z braku ubrań, ale też z jego nadmiaru, który również może szkodzić. W takiej sytuacji doskonałym pomysłem będzie współpraca z doświadczoną stylistką, która pomoże w przeglądzie Twojej szafy.

Dlaczego warto zdecydować się na przegląd szafy? Jest to doskonały sposób na oczyszczenie swojej garderoby ze zbędnych rzeczy pod okiem doświadczonej osoby. Dzięki temu bez większych wyrzutów sumienia oraz za pomocą rzeczowych argumentów pozbędziesz się zarówno ubrań, jak i dodatków, które nie powinny się w niej znajdować. Bardzo dobrze zdaję sobie sprawę z tego, jak trudno jest czasem pozbyć się niektórych ubrań, ponieważ często przekonujemy siebie, że dana rzecz z pewnością nam się przyda w przyszłości. Jest to błąd, którego bardzo chętnie pomogę Ci uniknąć, sprawiając, że w Twojej szafie znajdować się będą ubrania, które rzeczywiście będziesz nosić.

Przegląd szafy – jak będzie wyglądać nasza współpraca?

Przegląd szafy każdorazowo zaczynam od zapoznania się z Twoim trybem życia, zainteresowaniami oraz charakterem. Pytam także o obecny stan garderoby oraz o ubrania, które preferujesz oraz, których wolałabyś unikać. Bardzo chętnie, dowiem się również, z czym masz największe problemy podczas tworzenia garderoby, czego Ci w niej brakuje oraz, jaki komunikat chciałabyś wysyłać za pomocą swojego nowego wizerunku. Tego typu informacje są dla mnie niezwykle ważne, ponieważ staram się tworzyć garderobę, która będzie możliwie jak najbardziej spójna z tym, jaka jesteś oraz jaką osobą chciałabyś się stać.

W przeglądzie szafy zwracam również uwagę na Twoją sylwetkę

Możesz być pewna, że nie ma idealnej sylwetki, lecz to właśnie dzięki temu każda z nas jest inna, przez co niepowtarzalna oraz wyjątkowa. Mimo wyidealizowanego obrazu piękna oraz reklamom, w których znajdują się wyłącznie szczupłe i długonogie modelki, rzeczywisty świat wygląda nieco inaczej. Nie dajmy się zwariować i same zdecydujmy, co jest dla nas najlepsze. Podstawą jest więc dopasowanie ubrań pod kątem sylwetki, na co zwracam szczególną uwagę podczas naszego spotkania. Określenie swoich atutów oraz wyrównanie proporcji sylwetki przy użyciu odpowiednich fasonów może zdziałać cuda. Dzięki temu poczujesz się lepiej i staniesz się bardziej świadoma swojego wizerunku.

Jeżeli więc poszukujesz bodźca do zmiany swojego dotychczasowego wizerunku, to przegląd szafy okaże się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Zapraszam więc wszystkie osoby zainteresowane do kontaktu. Bardzo chętnie pomogę każdej z nich w budowaniu nowego i świadomego wizerunku, który będzie miał przełożenie na większą pewność siebie oraz zadowolenie każdego dnia.