Zmiana wyglądu – Nowy wizerunek

516A2117

Zmiana wyglądu – interwały wizerunku

Choć nie powinno oceniać się książki po okładce, to nie da się ukryć, że wiele osób to wzrokowcy, którzy budują wizerunek danej osoby na podstawie jej wyglądu. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego też odpowiednia prezencja jest kwestią tak istotną. Nowy wizerunek, dopasowany zarówno do charakteru, jak i sylwetki danej osoby, może wpłynąć przede wszystkim na jej zadowolenie z życia oraz o wiele większą pewność siebie, dlatego też bardzo chętnie doradzę Ci, czego powinnaś unikać oraz co nosić, by zmiana wyglądu przyniosła oczekiwane rezultaty.

Zyskaj nowy wizerunek i świadomość siebie

Co zyskasz prócz zmiany wyglądu?

 • Zbudujesz swój nowy wizerunek
 • Nauczysz się jak dbać o siebie
 • Otrzymasz szereg rad i wskazówek dotyczących wyglądu, gestykulacji, sposobu ubierania się oraz pielęgnacji.
 • Nauczysz się, jak powinnaś się ubierać, jak komponować gotowe zestawy, na co powinnaś zwracać uwagę podczas zakupów odzieżowych oraz czego powinnaś unikać.
 • Odnajdziesz siebie, swój styl oraz pomysł na swój wizerunek – całkowicie spójny z charakterem Twoim i Twojej pracy.
 • Sam(a) określisz swoje cele – ja pomogę Ci zaplanować działania, których podjęcie podniesie Twoją samoocenę i Twój wizerunek w oczach Innych.
 • Poznasz atuty swojej sylwetki oraz odkryjesz swoje mocne strony.
 • Dowiesz się, jak ubrać się w kolor.
 • Wzmocnisz pewność siebie oraz swoją samoocenę.
 • Efektywnie popracujesz nad zmianą wewnętrzną oraz zewnętrzną.
 • Na własne oczy przekonasz się, że możesz wyglądać i czuć się znacznie lepiej.

Co składa się na Twój nowy wizerunek?

Bardzo chętnie poznam Twoje wymagania oraz oczekiwania co do nowego wizerunku. Zadam Ci niezbędne pytania dotyczące stylu życia, preferowanych ubrań oraz rzeczy, których wolałabyś unikać. Jaki masz charakter? Czym na co dzień się zajmujesz? Jaki komunikat chciałabyś przekazywać otoczeniu poprzez swój nowy wygląd? Wszystkie te informacje są niezbędne, by stworzyć wizerunek, który będzie w 100% dopasowany do Twojej osoby. Co równie ważne, zwracam uwagę nie tylko na ubrania, ale również na odpowiednią fryzurę oraz dobór właściwych dodatków, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będziesz w dobrych rękach.

Zmiana wyglądu – jak odnaleźć swój styl?

Wiele kobiet zastanawia się, jak odnaleźć styl i zbudować nowy wizerunek, który będzie pasował do tego, kim jestem? Należy go szukać przede wszystkim w sobie, ponieważ jest on zakorzeniony w naszej osobowości, choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Możemy oczywiście śledzić aktualne trendy, obserwować światowe ikony stylu oraz uczyć się od nich, w jaki sposób zestawiać ze sobą odpowiednie ubrania, lecz jeżeli nie poznamy naszych własnych upodobań oraz potrzeb, nigdy nie będziemy czuć się dobrze w swojej skórze oraz ubraniach, które decydujemy się nosić. Styl powinien być przede wszystkim spójny z naszą osobowością i musi on podkreślać cechy naszego charakteru. To właśnie między innymi dlatego tak istotne jest, by słuchać swojego głosu, bez konieczności bazowania na obecnie panujących trendach oraz opiniach innych ludzi. Tylko wtedy będziesz mogła stworzyć swój nowy wygląd i zmienić go na taki, który pomoże Ci poczuć się w 100% sobą!